Kurs na suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia

Jesteś zainteresowany opanowaniem sztuki obsługi suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia? Trafiłeś we właściwe miejsce. Naszym głównym celem jest wyposażenie Cię w profesjonalne kwalifikacje do obsługi suwnic i przygotowanie do egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdanym egzaminie stajesz się certyfikowanym operatorem!

Zapisz się na kurs na suwnice

Wybierz kurs na suwnice i zostań operatorem.

Mała uwaga! Aby do nas dołączyć, upewnij się, że masz ponad 18 lat, masz co najmniej podstawowe wykształcenie i nie masz problemów zdrowotnych, które mogłyby utrudnić Twoją pracę jako operator suwnic.

Jakie korzyści przynosi zdanie ukończenie kursu na suwnice?

Ten kurs został opracowany z myślą o przekazaniu Ci mieszanki wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, które są niezbędne do pomyślnego zdania państwowego egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Pomyślny wynik oznacza, że otrzymujesz profesjonalne zaświadczenie ważne przez solidne 10 lat, uprawniające Cię do bezpiecznej obsługi sprzętu na terenie Polski. Wystarczy, że masz przy sobie dowód osobisty!

Nasz kurs na suwnice obejmuje zarówno sesje teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia. Program szkolenia obejmuje:
– Umiejętności obsługi suwnicy
– Zrozumienie budowy suwnicy
– Znajomość przepisów prawnych
– Świadomość przepisów inspekcji technicznej
– Zgodność z przepisami BHP
– Kwalifikacje operatora wózka widłowego

Jak długo ważne są te uprawnienia dla suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia?

Dobre pytanie! Nasz kurs umożliwia przygotowanie do uzyskania praw operatora wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego dla:
– Suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia – obsługiwanych z kabiny i poziomu roboczego przez 10 lat.
– Suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego i specjalnego przeznaczenia na 5 lat.

Dlaczego zostać operatorem suwnicy?

Jako operator suwnicy będziesz specjalistą wyposażonym w wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznej i skutecznej obsługi suwnic. Nie tylko zdobędziesz certyfikat, ale również rozwiniesz umiejętności kluczowe do wykonywania swojej pracy.

To jednak nie wszystko! Podczas kursu na suwnice poznasz różne typy suwnic, takie jak suwnice bramowe, a także nauczysz się jak je obsługiwać w praktyce. Dowiesz się, jak unikać awarii i co robić w przypadku ich wystąpienia.

Twoja decyzja o zdobyciu kwalifikacji operatora suwnic może otworzyć przed Tobą wiele nowych drzwi zawodowych. Zwiększasz swoje szanse na rynku pracy, podnosisz swoje kwalifikacje i potencjalnie zwiększasz swoje zarobki. Zatem zgłoś się na kurs i zdobądź uprawnienia do obsługi suwnic już dziś!

Kurs na suwnice – dlaczego warto?

Przede wszystkim, operatorzy suwnic są bardzo poszukiwani na rynku pracy. Dzięki certyfikacji, osoby z kwalifikacjami do obsługi suwnic mogą liczyć na znacznie lepsze zarobki i większe szanse na zatrudnienie w branży budowlanej, przemysłowej, logistycznej czy magazynowej.

Ale to nie wszystko! Kurs na operatora suwnic to również szansa na rozwijanie umiejętności niezbędnych do skutecznej i bezpiecznej pracy na wysokościach. Będziesz znał przepisy i normy dotyczące użytkowania suwnic, co pozwoli Ci wykonywać swoją pracę profesjonalnie i odpowiedzialnie.

I na koniec, szkolenie operatorów suwnic kończy się egzaminem UDT i uzyskaniem odpowiednich uprawnień do obsługi suwnicy. Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej musisz odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących przepisów i norm związanych z obsługą suwnic oraz zasad bezpieczeństwa pracy na wysokościach. Część teoretyczna polega na napisaniu testu składającego się z 15 pytań (musisz odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 11 pytań). Więc przygotuj się z nami już dziś!

Możesz również polubić…