Szkolenia BHP – szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Oferujemy kursy i szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, które w całości realizowane są przez Internet, na platformie online. Kursy kierowane są zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Każdy uczestnik, który zakończy dany kurs lub szkolenie z wynikiem pozytywnym, uzyska certyfikat, który następnie należy przekazać pracodawcy. Zdecydowaną przewagą szkoleń w formie e-learningu jest fakt, że każdy uczestnik może samodzielnie zadecydować, ile czasu przeznaczy na szkolenie. To sprawia, że jedni uczestnicy zakończą szkolenie w tym samym dniu, w którym je zaczęli, drudzy zaś poświęcą na nie kilka dni. Wszystkim osobom zainteresowanym szkoleniami i kursami online z zakresu BHP oferujemy następujące kursy:

  • bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • bezpieczeństwo pożarowe.

Szkolenia BHP dla pracowników i kierowników

W naszej ofercie kursów z zakresu BHP znajdują się szkolenia kierowane wyłącznie dla pracodawców i kierowników zespołów, podczas których wyjaśniamy, jak kierować zasobami ludzkimi. Zakończenie szkolenia bhp z wynikiem pozytywnym uprawnia do uzyskania certyfikatu, który będzie wiążący przez kolejnych 5 lat pracy. Z kolei dla pracowników proponujemy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP i PPOŻ, które można w prosty i wygodny sposób przeprowadzić we własnym domu. Okresowe szkolenia BHP zostały podzielone ze względu na rodzaj wykonywanej pracy (w tym m.in. dla pracowników służby bezpieczeństwa i zdrowia, administracji, nauczycieli, inżynierów czy dla osób pracujących na stanowiskach robotniczych). Taki podział szkoleń ma na celu odpowiednie dopasowanie treści i zakresu szkolenia do indywidualnych potrzeb danej grupy uczestników. Zależy nam na tym, by nasi kursanci uzyskali jak najwięcej informacji w trakcie realizacji naszych kursów i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia bhp i kursy online?

Kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy realizowane w formie e-learningu są doskonałym rozwiązaniem dla tych firm, którym zależy na szybkim i przede wszystkim fachowym przeszkoleniu pracowników. Szkolenia w takiej formie przeprowadzić można w trakcie przerwy lub po zakończonej pracy, dzięki czemu nie traci się czasu na dodatkowe dojazdy do ośrodków szkoleniowych. Co więcej, tego typu szkolenie można także zorganizować dla wybranych pracowników określonej firmy, dzięki czemu pozwoli to dodatkowo zintegrować ze sobą nowych pracowników. Zasady BHP niejednokrotnie są przez pracowników bagatelizowane. Jest to szczególnie niebezpieczne, ponieważ ich zaniechanie może przyczynić się do znaczącego spadku bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Oferowane przez nas kursy i programy szkoleniowe z zakresu BHP i PPOŻ przygotowane zostały przez specjalistów, dzięki czemu zawierają wyłącznie niezbędne informacje, które zostały przedstawione w sposób interesujący dla uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty szkoleń BHP online. Pozwól na rozwinięcie kompetencji i umiejętności swoich pracowników już dzisiaj!

Możesz również polubić…